Przejdź do menu Przejdź do treści

Pracownicy Instytutu Socjologii UKEN

Ewa Albińska

Dr Ewa Albińska

Adiunkt

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

ewa.albinska@up.krakow.pl
Magdalena M.  Baran

Dr Magdalena M. Baran

Adiunkt

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

magdalena.baran@up.krakow.pl
Tomasz Cyrol

Dr Tomasz Cyrol

Adiunkt

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

tomasz.cyrol@up.krakow.pl
Łukasz Cywiński

Dr Łukasz Cywiński

Asystent

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

lukasz.cywinski@up.krakow.pl
Mariusz Dzięglewski

Dr hab. prof. UKEN Mariusz Dzięglewski

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

ORCID:

0000-0001-6863-3830

mariusz.dzieglewski@up.krakow.pl
Anna Fiń

Dr Anna Fiń

Adiunkt

Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych

anna.fin@up.krakow.pl
Marcin Gacek

dr Marcin Gacek

Adiunkt

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

ORCID:

https://orcid.org/0000-0003-3087-3999

marcin.gacek@up.krakow.pl
Aldona Guzik

Dr hab. Aldona Guzik

Z-ca Dyrektora IS ds. Kształcenia

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

aldona.guzik@up.krakow.pl
Marta Juza

dr hab. prof. UKEN Marta Juza

Adiunkt

Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych

socjonetka@up.krakow.pl
Anna Karnat

Dr Anna Karnat

Adiunkt

Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych

anna.karnat@up.krakow.pl
Małgorzata Krywult – Albańska

Dr Małgorzata Krywult – Albańska

Adiunkt

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

malgorzata.krywult-albanska@up.krakow.pl
Grzegorz Kubiński

Dr Grzegorz Kubiński

KATEDRA SOCJOLOGII KULTURY I ZMIAN SPOŁECZNYCH

ORCID:

0000-0002-5351-9493

grzegorz.kubinski@up.krakow.pl
Damian Liszka

Dr Damian Liszka

Adiunkt

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

damian.liszka@up.krakow.pl
Tatiana Majcherkiewicz

Dr hab. Tatiana Majcherkiewicz

Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych

tatiana.majcherkiewicz@up.krakow.pl
Radosław Marzęcki

Dr hab. prof. UKEN Radosław Marzęcki

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

radoslaw.marzecki@up.krakow.pl
Olga Poller

dr Olga Poller

Adiunkt

Katedra Kognitywistyki

ORCID:

0000-0002-0192-3013

olga.poller@up.krakow.pl
Maria Roginska

Dr Maria Roginska

Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych

maria.roginska@up.krakow.pl lub mariaroginska@gmail.com
Paulina Rojek-Adamek

Dr hab. prof. UKEN Paulina Rojek-Adamek

po Dyrektor Instytutu Socjologii

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

paulina.rojek-adamek@up.krakow.pl
Piotr Stawiński

Dr hab. prof. UKEN Piotr Stawiński

Kierownik Katedry

Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych

ORCID:

0000-0002-5509-3721

piotr.stawinski@up.krakow.pl; Bielany@autograf.pl
 Szast Mateusz

Dr Szast Mateusz

adiunkt

KATEDRA METODOLOGII BADAŃ I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ

ORCID:

0000-0001-5677-6471

mateusz.szast@up.krakow.pl
Anna Szklarska

Dr Anna Szklarska

adiunkt

Katedra Filozofii i Etyki

ORCID:

0000-0003-4424-2143

anna.szklarska@up.krakow.pl
Marcin Urbaniak

Dr hab. prof. UKEN Marcin Urbaniak

Head of the Animal Mind & Behaviour Lab

Katedra Kognitywistyki

ORCID:

0000-0003-0837-5889

marcin.urbaniak@up.krakow.pl
Paweł Walawender

Dr Paweł Walawender

Katedra Metodologii Badań i Komunikacji Społecznej

pawel.walawender@up.krakow.pl
Michał Warchala

Dr Michał Warchala

Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych

michal.warchala@up.krakow.pl
Bogdan Więckiewicz

Dr Bogdan Więckiewicz

Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych

bogdan.wieckiewicz@up.krakow.pl

Pracownicy emerytowani

Maria Bal – Nowak

Dr Maria Bal – Nowak

Adiunkt

Katedra Filozofii Współczesnej

maria.bal.nowak@gmail.com
Krzysztof Czekaj

Dr hab. prof UP Krzysztof Czekaj

Profesor Nadzwyczajny

Katedra Polityki Społecznej i Problemów Społecznych

krzysztof.czekaj@up.krakow.pl
Paweł Dybel

Prof. dr hab Paweł Dybel

Katedra Filozofii Kultury i Estetyki

pawedybel@gmail.com
Katarzyna Haremska

Dr hab. prof. UP Katarzyna Haremska

Katedra Antropologii Filozoficznej i Filozofii Społecznej

haremska@poczta.onet.pl
Janusz Krupiński

Prof. dr hab. Janusz Krupiński

Katedra Antropologii Filozoficznej i Filozofii Społecznej

januszkrupinski@gmail.com
Jadwiga Mazur

Dr hab. prof. UP Jadwiga Mazur

Kierownik Katedry Socjologii Komunikowania, Organizacji i Zarządzania

jadwiga.mazur@up.krakow.pl

Czesława Piecuch

Prof. dr hab. Czesława Piecuch

Kierownik Katedry Filozofii Współczesnej w latach 2000-2019

cechnap@op.pl
Wojciech Sady

Prof. dr hab. Wojciech Sady

Katedra Logiki i Kognitywistyki

wojciech.sady@gmail.com

<!–

Pracownicy pozostali

brak elementów pasujących do kategorii –>