Przejdź do menu Przejdź do treści

Dzień Otwarty UKEN

Czy zastanawiasz się nad swoją przyszłością akademicką? Chciałbyś poznać lepiej nasz kampus, programy studiów oraz atmosferę panującą na Uniwersytecie? Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia – Dnia Otwartego!
19 kwietnia br., od godz. 9.00-15.00, ul. Podchorążych 2
Co czeka na Ciebie?
Prezentacje Programów Studiów: Poznaj szeroką gamę programów studiów oferowanych przez Instytut Socjologii. Dowiedz się więcej o możliwościach kształcenia, specjalizacjach oraz ścieżkach kariery.
Spotkania z Wykładowcami:
Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję spotkania się z naszymi wykładowcami i prowadzącymi badania naukowymi. Zadawaj pytania, rozmawiaj o swoich zainteresowaniach i dowiedz się, jakie możliwości czekają na studentów naszego Instytutu.
Zwiedzanie Kampusu:
Wyrusz w wędrówkę po naszym kampusie i odkryj wszystkie jego zakamarki. Od biblioteki po sale wykładowe, od laboratoriów po sale seminaryjne – poznaj wszystkie udogodnienia, jakie oferuje nasza uczelnia.
Warsztaty i Pokazy:
Weź udział w różnorodnych warsztatach, prezentacjach i pokazach, które zaplanowaliśmy specjalnie dla uczestników Dnia Otwartego. Sprawdź, jakie umiejętności możesz zdobyć podczas nauki na naszym Uniwersytecie.
Dla kogo jest to wydarzenie?
Dla młodych osób, które stoją przed wyborem ścieżki edukacyjnej i chcą dowiedzieć się więcej o możliwościach studiowania na Uniwersytecie w Instytucie Socjologii.
Dla rodziców, którzy chcą zapoznać się z ofertą edukacyjną i atmosferą panującą na naszym kampusie.
Dla wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich zainteresowań naukowych i akademickich.
Zapewniamy:
Informacje o procesie rekrutacyjnym, stypendiach oraz wsparciu finansowym dla studentów.
Możliwość porozmawiania z aktualnymi studentami i poznanie ich doświadczeń z życia na Uniwersytecie.
Dołącz do naszego Dnia Otwartego i odkryj, jakie możliwości czekają na Ciebie na Uniwersytecie! Nie przegap tej wyjątkowej okazji.
Zapraszamy serdecznie!

Ważna informacja!

Aktualności

  • Szanowni Państwo, ruszyła nowa kampania promocyjna kierunku Filozofia Rozwoju Osobowego z elementami psychologii Zachęcamy do śledzenia brawurowej akcji. Tym razem autorem pomysłu jest dr P
  • Letnie Seminarium Platońskie

    Zapraszamy do udziału w Letnim Seminarium Platońskim organizowanym przez nasz Instytut co roku w Lanckoronie. Tym razem tematem obrad będzie dialog "Parmenides" Platona. Gościnne wykłady wygłosz
  • Katedra Socjologii Kultury i Zmian Społecznych zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową pt. "Przemiany religijności na tle współczesnych zmian społeczno-kulturowych", UKEN Kraków, 17